Ламинація глянцева і матова. Папір під високою температурою покривається тонкою плівкою. Вироби з ламінацією вирізняються високою зносостійкістю, виглядає більш презентабельно.

Висічка. Для того щоб готовий друкований виріб придбав індивідуальну, форму, що запам’ятовується, використовується такий вид післядрукарської обробки стандартних листів як вирубка (або вирубка). Він полягає у вирубуванні матеріалу за заданим шаблоном на спеціальному обладнанні. Часто вирубка проводиться одночасно з бігівкою (видавлюванням у матеріалі лінійних технологічних заглиблень для забезпечення легкості та точності згинів).

Без висічки не обходиться виготовлення таких видів поліграфічної продукції як торговельні етикетки, цінники, листівки, кишенькові або перекидні календарі, гральні карти, конверти або папки з віконцями, блокноти, бирки, некхенгери для винних пляшок, пакувальні пакети та обгортки, картонна упаковка, холдер багато іншого. Висікання найчастіше здійснюється на таких запечатуваних матеріалах як папір і картон.

Тиснення. Тисненням називають технологію обробки паперу з метою отримання рельєфного зображення. Здійснюється цей вид декоративного оформлення за допомогою спеціальної форми (так званого кліше для тиснення). Як правило, кліше виготовляють із металу. Зумовлено це тим, що процес обробки паперу відбувається за підвищеної температури.

Тиснення фольгою знаменно своєю здатністю надавати особливий «блиск» виробу. Стикаючись із поверхнею паперу, фольга, на яку діють температура та тиск від кліше, оплавляється. В результаті на виробі залишається відбиток, що відповідає кольору фольги, що використовується. Класичними у своїй є золоте тиснення і тиснення сріблом.

Якщо Вашому корпоративному стилю властива особлива витриманість та строгість, ми порекомендуємо Вам скористатися безбарвним тисненням блінтовим способом. Цей варіант дозволяє залишати на матеріалі заглиблені елементи. Дуже ефектно і багато виглядає тиснення щоденників або інших виробів зі шкіри, виконане цим способом.

Вибіркове УФ-лакування. УФ лак – це розчин полімерів та акрилових смол, які закріплюються під впливом ультрафіолетового випромінювання. Лакування здійснюється з метою надання друкованим матеріалам міцності та створення надійного захисту від зовнішніх впливів, але переважно з декоративною метою для створення різних ефектів. При вибірковому нанесенні лаку зображення покривається лаком лише частково, привертаючи увагу до конкретних деталей (наприклад, логотипу або фотографії).

За допомогою вибіркового ультрафіолетового лаку можна також створити прозоре глянсове зображення на нейтральному тлі. Одним з найбільш затребуваних ефектів вибіркового нанесення уф лаку є забезпечення високоякісного глянцю, який може бути посилений за допомогою контрасту з матовою поверхнею навколишніх ділянок.

Брошурування будь-якої складності — складання на пружину, термоклейова обкладинка, тверда книжкова обкладинка. Фальцювання, бігівка.

Післядрукарська обробка

Замовити дзвінок