Друкарня «Ален» пропонує виготовлення корпоративних календарів різного виду: квартальні настінні, мистецькі, настільні календарі «будиночки». У нас ви можете замовити календарі великими та малими тиражами за вигідною ціною. Ми маємо великий досвід друку та складання календарів і підкажемо вам максимально вдалий варіант календаря за ціною та виконанням, який надійно прослужить довгий час як ваш рекламний носій.

Календарі квартальні, календарі «будиночки» — це вид сувенірної продукції до Нового Року для привітання ваших клієнтів і партнерів. Працюючи з друкарнею «Ален» ви можете розробити креативний дизайн календаря та виготовити календарі з будь-якими характеристиками швидко та якісно. Квартальний календар можна виготовити із кашованим верхом із щільного картону, зміцнити пластиковими планками, календарні сітки для календаря можна взяти з наших стандартних макетів, а також надрукувати індивідуальну сітку.

Календар квартальний, розмір шапки та підкладок по 305х215 мм, друк 4+0 повнокольорове зображення, картон 300 гр., товщина 0,5 мм. Календарна сітка 14х30 см, друк 2+0 чорний та червоний, папір 90 гр. крейда, макет стандартний. Складання на три пружини, металевий люверс, бігунок. Ціна за шт. за тиражів 100-1000 шт. – 69 грн. Календар зі зміцненням верху календаря на палітурний картон. Ціна за тиражів 100-1000 шт. – 72 грн. шт.

 
Календарі

Замовити дзвінок